Hliníkové / zimné záhrady - DESIGN ID

Prejsť na obsah

Hliníkové / zimné záhrady

PRODUKTY > ALTÁNY A PRÍSTREŠKY
Hliníkové systémy AluMistr vynikajú širokou škálou uplatnenia a maximálnou variabilitou konštrukčných riešení. Systémy je možné použiť pre altány, prístrešky rodinných domov a rôzne atypické tvary výklenkov alebo prístavieb rodinných domov, chát, chalúp alebo komerčných objektov. V interiéroch si systémy našli uplatnenie predovšetkým v podobe deliacich priečok, posuvných stien šatných skríň alebo sprchových zásten. Maximálna variabilita systémov AluMistr vychádza z veľkých možností konštrukčných riešení, rovnako ako z veľkého množstva variantov rôznych prevedení. Každý z týchto produktov je originál, vždy prispôsobený technickému riešeniu daného objektu a požiadavkám zákazníka. Súčasťou ponúkaného sortimentu sú aj hliníkové otváracie dvere Millennium 2000, ktoré je možné zabudovať do ktoréhokoľvek z rámových systémov AluMistr.

Hliníkové záhrady / zimné záhrady
Altány, ako presklené prístavby rodinných domov podobné zimným záhradám alebo verandám, dokážu vďaka kombinácii subtílnych hliníkových profilov a skla prepojiť obytný priestor s okolitou prírodou, a vytvoriť tak príjemné miesto k odpočinku. Vzhľad, tvar a funkcia týchto hliníkových konštrukcií vychádzajú vždy z individuálnych požiadaviek zákazníka na vzhľad, farbu, veľkosť, prevedenie, umiestnenie a pod. Tieto typy hliníkových konštrukcií sú tvorené predovšetkým rámovými systémami AluPlus, AluCombi a AluTerm. Možnosti výplní rámových systémov AluPlus a AluCombi sú okrem rôznych druhov skla rozšírené o polykarbonáty a plasty do hrúbky 9 mm. Rámový systém AluTerm sa vyznačuje lepšími izolačnými vlastnosťami vďaka plastovým prvkom v hliníkových profiloch a využitia izolačného dvojskla. Pre hornú, otváraciu čas zaskleného priestoru je však možné použiť aj bezrámové systémy AluVista a AluVerso. Možnosť zabudovania hliníkových otváracích dvier Millennium 2000.

žalúzie, markízy, rolety, siete proti hmyzu, žalúzie žilina, vonkajšie žalúzie, exteriérové žalúzie, interiérové žalúzie, horizontálne žalúzie, vertikálne žalúzie, montáž žalúzií žilina, servis žalúzií žilina, markízy žilina, rolety žilina, vonkajšie žalúzie žilina, exteriérové žalúzie žilina, interiérové žalúzie žilina, horizontálne žalúzie žilina, siete proti hmyzu žilina, vertikálne žalúzie žilina, plissé žalúzie žilina, žalúzie žilina cena, garážové brány, bezpečnostné fólie na okná, protislnečné fólie na okná, bezpečnostné fólie na okná žilina, protislnečné fólie na okná žilina, garážové brány žilina, japonské posuvné steny žilina, japonské posuvné steny, plastové zhrňovacie dvere, plastové zhrňovacie dvere žilina
Námestie Ľ. Fullu 9
010 08  Žilina

0903 266 254


id-design@design-id.sk
Created with WebSite X5 - DANET SRO 2018
Design  ID
Návrat na obsah