Prístrešky - DESIGN ID

Prejsť na obsah

Prístrešky

PRODUKTY > ALTÁNY A PRÍSTREŠKY
Hliníkové systémy AluMistr vynikajú širokou škálou uplatnenia a maximálnou variabilitou konštrukčných riešení. Systémy je možné použiť pre altány, prístrešky rodinných domov a rôzne atypické tvary výklenkov alebo prístavieb rodinných domov, chát, chalúp alebo komerčných objektov. V interiéroch si systémy našli uplatnenie predovšetkým v podobe deliacich priečok, posuvných stien šatných skríň alebo sprchových zásten. Maximálna variabilita systémov AluMistr vychádza z veľkých možností konštrukčných riešení, rovnako ako z veľkého množstva variantov rôznych prevedení. Každý z týchto produktov je originál, vždy prispôsobený technickému riešeniu daného objektu a požiadavkám zákazníka. Súčasťou ponúkaného sortimentu sú aj hliníkové otváracie dvere Millennium 2000, ktoré je možné zabudovať do ktoréhokoľvek z rámových systémov AluMistr.

Prístrešky
Rámový systém AluPlus je využívaný pre akékoľvek konštrukcie, ktorých prednosťou by mala byť vzdušnosť, jednoduchosť, funkčnosť a estetický vzhľad. Najčastejšie sa používa pre zastrešenie domových vchodov, zasklenie priestorov veránd a pod. Pre strešnú výplň sa najčastejšie používajú rôzne typy polykarbonátov a skla.

žalúzie, markízy, rolety, siete proti hmyzu, žalúzie žilina, vonkajšie žalúzie, exteriérové žalúzie, interiérové žalúzie, horizontálne žalúzie, vertikálne žalúzie, montáž žalúzií žilina, servis žalúzií žilina, markízy žilina, rolety žilina, vonkajšie žalúzie žilina, exteriérové žalúzie žilina, interiérové žalúzie žilina, horizontálne žalúzie žilina, siete proti hmyzu žilina, vertikálne žalúzie žilina, plissé žalúzie žilina, žalúzie žilina cena, garážové brány, bezpečnostné fólie na okná, protislnečné fólie na okná, bezpečnostné fólie na okná žilina, protislnečné fólie na okná žilina, garážové brány žilina, japonské posuvné steny žilina, japonské posuvné steny, plastové zhrňovacie dvere, plastové zhrňovacie dvere žilina
Námestie Ľ. Fullu 9
010 08  Žilina

0903 266 254


id-design@design-id.sk
Created with WebSite X5 - DANET SRO 2018
Design  ID
Návrat na obsah